Sladké od fialky

Cukrářská výroba Žleby
Přejít na obsah
Jsme malá, rodinná společnost, zabývající se výrobou cukrářských výrobků nejvyšší kvality.
Používáme výhradně tradiční cukrářské postupy a plnohodnotné suroviny. Jistě si pamatujete, že koláč od babičky chutnal tak nějak jinak - a lépe - než ten, co si v rychlosti koupíte po cestě do práce...

Pojďte se s námi vrátit v čase.

Do doby, kdy výrobky z kvalitních surovin nebyly nazývány luxusem, ale byly naprostou samozřejmostí. Přesvědčíme vás, že dobré a kvalitní nemusí znamenat jen drahé a nedostupné.
Potřebujete svatební koláče? Čekáte velkou rodinnou oslavu? Nebo jen máte chuť na něco dobrého....
V nově vybudované, moderně zařízené provozovně pro Vás vše připravuje tým zkušených profesionálů, kteří dbají na zachování tradiční české cukrářské výroby, stejně tak ovšem sledují současné trendy v oboru.

Rádi byste si osladili život? Proto jsme tady.

Dejte si pauzu. Zastavte se u nás.

A ochutnejte...

.....s ohledem na současný vývoj a postupné uvolňování opatření vlády ČR přijatých proti šíření pandemie Covid-19 můžete naše výrobky ochutnat (pochopitelně za dodržení oněch již známých 3R) v prodejně otevřené v prostorách vedle výrobny každý pátek od 12:30 do 17 hodin, sobotu od 12:30 do 16 hodin v neděli pak od 13 do 16 hodin - pokud ale v neděli vyprodáme dřív, dřív i zavřeme...

A stále ještě platí - buďte opatrní na sebe i své blízké...

V případě, že se opatření vlády ČR změní a my budeme muset upravit prodejní dobu, zveřejníme změny jakmile se o nich dozvíme.
=========================================================

www.sladkeodfialky.cz
© Martina Tlapáková 2017
designed by kemar69

Cukrářská výroba SLADKÉ OD FIALKY
Družstevní 133
285 61 Žleby

+420 733 450 298
info@sladkeodfialky.cz

Návrat na obsah